Всеукраїнський День бібліотек

30 вересня наша країна святкувала Всеукраїнський день бібліотек. Це свято символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, мови, науки і культури. Адже, бібліотекарі – це порадники на шляху до вершини знань і мудрості, збирачі духовних скарбів та провідники у світ непізнаного.

1 жовтня   найменші  вихованці дизайн-студії «Сувенір» Білозерського ОКЦ  завітали до бібліотеки  з привітаннями та подарунками.

Малюнки, подаровані дітьми виконані як фарбами, так і олівцями. Це і  літаючі книги, і роботи, які знаходять потрібну літературу для читачів, і безліч загадкових істот, які приходять до бібліотеки, щоб почитати книги.

Святкування Дня бібліотекаря продовжила бібліогралочка "За сторінками твого підручника", учасниками якої були вихованці гуртка сценічної майстерності "Затейники".  Вони зіграли декілька конкурсів, темою яких були книга, бібліотека та література вцілому.

Вкінці гри всі учасники отримали солодкі подарунки.

Переглядів: 443 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0