Історія [1]
Нагороди [1]

  

Нагороди | Переглядів: 248 | Дата: 05.09.2017 | Коментарі (0)

Білозерська міська бібліотека відлік своєї історії починає з 8 грудня 1968 року - дня відкриття дитячої бібліотеки. Перша адреса книгозбірні м.Білозерське, вул. 50 років Жовтня (теперішня Східна), 16. Біля витоків бібліотечної справи нашого міста стояла Бєлоцерковська Е.В.

У 1976 році бібліотека переїздить до просторішого приміщення за тією ж адресою. 

У 1979 році в тій же будівлі відкривається ще одна бібліотека, але вже для дорослих, яку очолила Болотова С.Є.

Обидві бібліотеки працювали злагоджено, як один механізм, тому в липні 2002 року дитячу бібліотеку об'єднують з дорослою. На чолі об'єднаної книгарні стає Демчук Л.М., яка прийшла в 1998 році на роботу до дорослої бібліотеки.

В січні 2003 року Білозерська міська бібліотека переїздить до нового просторго приміщення - в будівлю Білозерського ЦДЮТ (зараз Білозерський ОКЦ) за адресою м.Білозерське, вул.Шкільна,72.

В 2013 році відбулася знакова подія не лише для бібліотеки, а й для міста - відкриття Інтернет-центру з безкоштовним доступом до мережі. Ця подія відбулася завдяки перемозі колективного проекту працівників книгозбірні в рамках програми Бібліотміст.

За весь час існування бібліотеки в ній працювали: Чернобровіна В.І., Гальченко Н.Д., Чернікова К.С., Добушко Р.Г., Мінакова Л.Ф., Філіппенко О.Б., Панкова С.Н.. Грінько І.В., Літвінова Н.В., Вініченко Є.В.

На даний момент в бібліотеці працює дружній, злагоджений професійний колетив: завідуюча - Демчук Л.М., бібліотекарі - Кіріллова М.М. та Корінецька Н.О., а також техпрацівник     Ковальчук Л.Г.

На цьому історія бібліотеки не закінчується, адже вона продовжує діяти та обслуговувати мешканців в гостей м.Білозерського, а значить продовжує творити власну історію.

Історія | Переглядів: 248 | Дата: 05.09.2017 | Коментарі (0)