Друга Світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. З метою закріпити й увіковічити історичну пам’ять написано і пишеться маса книг, документальна і художня література. У нашому календарі є не мало дат, які нагадують нам про ті далекі роки. Кожне наше місто чи містечко, регіон мають пам’ять про цю страшну війну. День визволення України від фашистських загарбників відзначається 28-го жовтня. Це був кульмінаційний результат ряду наступальних операцій.

До цієї дати в нашій бібліотеці діє інформаційна викладка літератури.

Просмотров: 411 | Добавил: admin | Дата: 28.10.2016 | Комментарии (0)

27 жовтня в бібліотеці відбулася довгоочікувана зустріч команд-ерудитів зі шкіл нашого міста на першій грі сезону 2016-2017 навчального року. Приймали участь учні 5-7 класів, а назва була "Щоб козацькому роду не було переводу, присягаєм на вірність Вітчизні й народу!"

Команди зіграли звичні для них 5 конкурсів. Відгадували загадки, відповідали на питання від компьютерних друзів, розгадували ребуси. Деякі діти проявили себе як обізнані люди в темі козацтва та заробили своїй команді додаткові бали.

... Читати далі »

Просмотров: 498 | Добавил: admin | Дата: 28.10.2016 | Комментарии (0)