Українська та світова спільнота у вересні 2016 року відзначатиме 75-ту річницю початку подій у Бабиному Ярі, що є символом трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі, жертвами яких стали мільйони людей. Бабин Яр став могилою десятків тисяч євреїв, а також українських патріотів, військовополонених, циган та інших громадян. 

            Саме про це йшлося на виховній інформаційній годині пам'яті подій того часу "Бабин Яр: без права на забуття", що відбулася в бібліотеці 29 вересня, в рамках програми ШАГ спільно з Білозерським ОКЦ.

        Присутні дізнались про невідомі їм донині факти про цю страшну подію, переглянули відео, вшанували пам'ять загиблих та переглянули фото матеріали.


... Читати далі »

Просмотров: 226 | Добавил: admin | Дата: 04.10.2016 | Комментарии (0)

      У вересні, традиційно, усі садочки міста проводять в своїх стінах Тиждень дошкілля, в рамках якого проходить багато заходів. Кожного року наша бібліотека приходить у дитячий садок "Сонечко" на гостини. І цей рік не став винятком. 

       29 вересня в ДНЗ №19 "Сонечко" ми провели зустріч на тему осінніх овочів та фруктів, під назвою "Осінь - щедра господиня". На заході були присутні вихованці старшої та середньої групи.

        Діти відгадували загадки, дивились презентації про осінь.

       Несподіанкою для малечі стало інсценування казки "Ходить гарбуз по городу". Проте, з імпровізацією актори впорались на відмінно. ... Читати далі »

Просмотров: 249 | Добавил: admin | Дата: 04.10.2016 | Комментарии (0)