8 липня - День сім'ї ( День родини). Український День родини відносно молоде свято і відзначається з 2012 року. Святкування цього дня має щорічний характер і встановлено на 8 липня – день Петра і Февронії, покровителів сім'ї та шлюбу.

          Що таке сім'я?       Сім'я – це люди, які опиняться поруч у важку хвилину, які люблять від щирого серця, і не «за щось», а просто так. Ті, без кого складно уявити світ – мама, тато, бабусі й дідусі, брати і сестри. Тому щирість і теплота, любов і розуміння, підтримка і взаємодопомога – і є запорукою довгого і щасливого життя. Справжня сім'я готова долати перепони пліч-о-пліч, разом боротися і переживати, разом святкувати перемогу.   Бібліотекарі підготували перегляд літератури «Найкращі книги про сім’ю». Це твори видатних письменників, які розкажуть про найрізноманітніші сімейні відносини.

Просмотров: 134 | Добавил: admin | Дата: 06.07.2019 | Комментарии (0)

         В ніч з 6 на 7 липня в Україні відзначатимуть одне з найпопулярніших народних свят – Івана Купала.   Свято Івана Купала – одне з найбільш видовищних та колоритних свят української культури. Воно оповите міфами та надзвичайними історіями, легендами та чарівними створіннями. Вважається, що в цю ніч просинається вся нечисть та ходить поряд з людьми. Саме тому в ніч проти Івана Купала не можна спати.

      Наші пращури раділи цьому дню і вірили, що купальські обряди допоможуть їм захистити свій дім і близьких, зміцнити здоров'я і попросити у долі щастя.

    До свята Івана Купала бібліотекарі підготували інформаційну викладку «Ой на Івана, Ой на Купала» ( з циклу «Звичай - скарб українського народу»), за допомогою якої читачі бібліотеки мають можливість ознайомитися із прекрасними купальськими обрядами і дійствами, які проводилися у ніч на Івана Купала.

... Читати далі »

Просмотров: 152 | Добавил: admin | Дата: 06.07.2019 | Комментарии (0)