28 липня відзначають 1031 – річницю хрещення Київської Русі-України. З нагоди цієї події в Білозерскій бібліотеці–філії № 2 була оформлена історико-інформаційна викладка «Історія віків 988 ­- 2019»     ...Читати далі

Просмотров: 279 | Добавил: admin | Дата: 26.07.2019 | Комментарии (0)

Детектив один з розповсюджених жанрiв, що охоплює широке коло читачiв. Гарний детектив мiстить багато життєвої, корисноï iнформацiï, ïжi для мiркувань. Цей жанр унiверсальний, пiдходить для всiх, усi можуть знайти в детективi що-небудь своє. Детектив - гарна можливiсть вiдволiктися вiд деяких проблем i вiдпочити й, одночасно, це - вiдмiнна зарядка для розуму. Читаючи детектив, можна й розважитися й подумати про щось серйозне й    значиме.     В бібліотеці-філії№2 бібліотекарі підготували тематичну викладку літератури «Міс Детектив», на якій представлені твори відомих майстринь детективу: Агати Крісті, Тетяни Полякової, Тетяни Устинової, Дар’ї Донцової, Юлії Шилової, Галини Кулікової та багато інших.

Просмотров: 401 | Добавил: admin | Дата: 26.07.2019 | Комментарии (0)