Звичаї, традиції українського народу

В ніч з 6 на 7 липня в Україні відзначатимуть одне з найпопулярніших народних свят – Івана Купала.   Свято Івана Купала – одне з найбільш видовищних та колоритних свят української культури. Воно оповите міфами та надзвичайними історіями, легендами та чарівними створіннями. Вважається, що в цю ніч просинається вся нечисть та ходить поряд з людьми. Саме тому в ніч проти Івана Купала не можна спати.

Наші пращури раділи цьому дню і вірили, що купальські обряди допоможуть їм захистити свій дім і близьких, зміцнити здоров'я і попросити у долі щастя.

До свята Івана Купала бібліотекарі підготували інформаційну викладку «Ой на Івана, Ой на Купала» ( з циклу «Звичай - скарб українського народу»), за допомогою якої читачі бібліотеки мають можливість ознайомитися із прекрасними купальськими обрядами і дійствами, які проводилися у ніч на Івана Купала.

Переглядів: 360 | Додав: admin | Теги: свята, Традиції та звичаї українців | Рейтинг: 0.0/0