Лежить земля у просторі космічнім,

Закутана у сяйво голубе,

І в русі цьому щохвилиннім, вічнім,

Життя розквітло буйно, як ніде.

22 квітня відзначається Міжнародний день Землі. Тож давайте в переддень цього свята попросимо в неї пробачення за усі негаразди, спричинені нами, людьми. Адже незважаючи на любов до Землі, ми кожного дня робимо їй нестерпно боляче своїми необдуманими вчинками. І як гарно, що на нашій планеті ще є куточки, до яких не дісталась рука людства.

ПРОБАЧ НАМ, ЗЕМЛЕ!

Просмотров: 481 | Добавил: admin | Дата: 06.04.2016 | Комментарии (2)

Любі читачі!

Запрошуєм усіх, від любителів сучасної художньої літератури, до поціновувачів класиків, від малого, до великого, до нашої бібліотеки ознайомитися з новими надходженнями та обрати собі книгу за смаком!

Виставку розгорнуто на абонементі нашої бібліотеки

Просмотров: 571 | Добавил: admin | Дата: 06.04.2016 | Комментарии (1)

Кожного з нас з дитинства супроводжує чарівна, загадкова "казка".

Про неї говорили 5 квітня в дитячому садочку №19 "Сонечко" з вихованцями середньої та старших груп у ході гри-подорожі "Країна книжкова - країна казкова".

Діти розповіли про свої улюблені казки, про те, хто їх читає. Бібліотекар в свою чергу повідомила дітлахам, що в квітні книги відзначають свій день народження, наголосила на необхідності читати та закликала правильно та грамотно використовувати комп'ютер та Інтернет  у своєму буденному житті, не забуваючи про користь книги. Додатком до слів бібліотекаря були яскраві презентації. Для закріплення отриманої інформації, перевірки знань казок дітьми та рівня читання в родинах, в кінці заходу пройшла вікторина.

Загалом, діти непогано орієнтуються у світі казок, в головних героях, але здебільшого ... Читати далі »

Просмотров: 555 | Добавил: admin | Дата: 06.04.2016 | Комментарии (0)