Чарівний світ казки

Кожного з нас з дитинства супроводжує чарівна, загадкова "казка".

Про неї говорили 5 квітня в дитячому садочку №19 "Сонечко" з вихованцями середньої та старших груп у ході гри-подорожі "Країна книжкова - країна казкова".

Діти розповіли про свої улюблені казки, про те, хто їх читає. Бібліотекар в свою чергу повідомила дітлахам, що в квітні книги відзначають свій день народження, наголосила на необхідності читати та закликала правильно та грамотно використовувати комп'ютер та Інтернет  у своєму буденному житті, не забуваючи про користь книги. Додатком до слів бібліотекаря були яскраві презентації. Для закріплення отриманої інформації, перевірки знань казок дітьми та рівня читання в родинах, в кінці заходу пройшла вікторина.

Загалом, діти непогано орієнтуються у світі казок, в головних героях, але здебільшого завдяки мультфільмам. А це значить нам є ще над чим працювати.

Переглядів: 555 | Додав: admin | Рейтинг: 1.0/1