Біль України - Чорнобиль

В історії нашого народу є чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Молоде покоління не має права забути цю страшну трагедію. Саме тому бібліотекарями бібліотеки-філії №2, 20 квітня був проведений відеолекторій "Біль України - Чорнобиль"  з учнями ВЗОШ №2 Добропільської міської ради (вечірня школа).

Присутні дізнались невідомі для них факти про події 30-річної давнини, поглянули на це з іншого боку, з точки зору вже дорослих людей. Переглянули відеоматеріали про страшну трагедію на ЧАЕС, зробили свої висновки та висловили власне враження.

Підготували та провели захід завідуюча бібліотеки-філії №2 Демчук Л.М. та вчитель ВЗОШ №2 Сергєєва В.О.

Чорнобиль — це вже історія України, тому молодь треба навчати вболівати за минуле своєї держави, сприймати її такою, яка вона є, до того ж формувати загально розвинену людину, що буде протистояти злу, насильству, несправедливості та руйнуванню навколишнього світу.

Переглядів: 461 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1