Шановні друзі!                               Білозерська міська публічна бібліотека та шкільні бібліотеки Білозерської ТГ запрошують Вас долучитися до Національного тижня читання-2023, організованого Українським інститутом книги. Цьогоріч акція триватиме з 4 до 10 грудня. Мета цієї акції —  об’єднати українське суспільство навколо читання та розвивати культуру читання серед українців. Гасло Національного тижня читання-2023 – «Бути своїми»–означає зв'язок між поколіннями, між читачами й літераторами, між усіма українцями. Також з 4 до 10 грудня можна долучитися до загальнонаціонального флешмобу в соцмережах й поділитися своїм читацьким досвідом з використанням хештегів: #тижденьчитання2023   та   #бутисвоїми.         Запрошуємо Вас долучитися до реалізації Акції. Нехай читання нас усіх об'єднує!Чи ... Читати далі »

Просмотров: 46 | Добавил: korineckayan | Дата: 04.12.2023 | Комментарии (0)

4 грудня - Міжнародний день обіймів. Свято з'явилося у 70-х роках ХХ сторіччя, а започаткували його західноєвропейські студенти. Згідно з традицією свята, укласти в дружні обійми можна навіть незнайомих людей. Адже обіймаючи чи то близького родича, чи то незнайомця на вулиці, духовні та фізичні переваги для здоров'я залишаються однаковими. Вчені зазначають, що обійми підвищують імунітет, стимулюють центральну нервову систему, підвищують у крові рівень гемоглобіну, а також гормону окситоцину, що «програмує» доброзичливе ставлення до інших людей. Обійми – це найкращий антистрес, жест підтримки та любові.   Обійми  супроводжують нас протягом усього життя. Ми обіймаємо друзів і рідних при зустрічі, після розлуки, обіймаємо один одного, щоб виразити свою радість і вдячність. Подаруйте своїм близьким і коханим людям обійми на знак теплого ставлення до них, нагадавши тим самим про свої щирі теплі почуття. Побажайте один одному любові і добра, отримайте усмішку в нагороду.

Просмотров: 43 | Добавил: korineckayan | Дата: 04.12.2023 | Комментарии (0)