Національний тиждень читання

Шановні друзі!                               Білозерська міська публічна бібліотека та шкільні бібліотеки Білозерської ТГ запрошують Вас долучитися до Національного тижня читання-2023, організованого Українським інститутом книги. Цьогоріч акція триватиме з 4 до 10 грудня. Мета цієї акції —  об’єднати українське суспільство навколо читання та розвивати культуру читання серед українців. Гасло Національного тижня читання-2023 – «Бути своїми»–означає зв'язок між поколіннями, між читачами й літераторами, між усіма українцями. Також з 4 до 10 грудня можна долучитися до загальнонаціонального флешмобу в соцмережах й поділитися своїм читацьким досвідом з використанням хештегів: #тижденьчитання2023   та   #бутисвоїми.         Запрошуємо Вас долучитися до реалізації Акції. Нехай читання нас усіх об'єднує!Читаймо разом!

Переглядів: 45 | Додав: korineckayan | Рейтинг: 5.0/1