Щорічно, у третій четвер травня, українці святкують День вишиванки, цього року цей день припадає на 19 травня.                                     Вишиванка – не просте вбрання українців. Це символічна річ для кожного з нас, адже це є святковий одяг. В орнаменті можна побачити сліди історії нашої країни та історію свого роду.  Вишиванка  - символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають.                                      Колектив Білозерської міської публічної бібліотеки вітає всіх зі святом і бажає миру та злагоди у ваших оселях і серцях. Одягайте свої вишиванки і нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи!

Просмотров: 131 | Добавил: admin | Дата: 18.05.2022 | Комментарии (0)

Сьогодні, 18 травня, по всьому світу  відзначається Міжнародний день музеїв. Завдяки музеям кожному з нас стають доступними культурні і матеріальні цінності: шедеври живопису, унікальні,  археологічні  предмети.                                                                                Ми щиро бажаємо, щоб у кожної людини завжди була можливість відкривати для себе нові сторінки історії і культури, знайомитися з пам’ятними датами та місцями, милуватися незвичайними та цікавими знахідками. І в усьому цьому хай вірними помічниками завжди будуть наші музеї.

https://www.youtube.com/watch?v=E1iVjBUQr2s ... Читати далі »

Просмотров: 113 | Добавил: admin | Дата: 18.05.2022 | Комментарии (0)