14 лютого -   Міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day) – це добровільна ініціатива, започаткована у 2012 році американкою Еммі Бродмур.  Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, членам родини. Вважається, що у цей день мають об'єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання.                                                                                            У нашому місті багато добрих і чуйних людей. Протягом багатьох років наші читачі безкоштовно приносять в бібліотеку свої особисті книги. Дарують цілі зібрання творів, книги класиків і сучасних авторів. Подарувавши книгу бібліотеці, вони дають можливість продовжити їй життя і принести користь багатьом читачам. Дуже здорово, що серед наших читачів є такі люди, які це розуміють. Завдяки їх безкорисливості фонд постійно поповнюється різноманітною і потрібною літературою. Так книги знаходять новий будинок і нових читачів.

... Читати далі »

Просмотров: 188 | Добавил: admin | Дата: 12.02.2022 | Комментарии (0)

«Я тебе кохаю...».   Різні віки, різні мови... все різне. Єдине — кохання.  Найкращими словами, що причаїлись у найпотаємніших глибинах сердець, передають закохані одне одному свої почуття, розповідають про радість і щастя, про тугу та біль. Саме кохання, любов — джерело творчого натхнення багатьох поколінь. До цієї одвічної теми завжди зверталися художники, скульптори, філософи, композитори, письменники, поети. І якби поставити собі за мету прочитати і передивитися все, що написано про це почуття, людині, без перебільшення, не вистачило б цілого життя.                  Тому, напередодні свята всіх закоханих Дня Валентина, бібліотекарі   Білозерської міської публічної бібліотеки спробували лише доторкнутися до вічної теми кохання і підготували книжковий вернісаж   «Поети про кохання».

Просмотров: 191 | Добавил: admin | Дата: 12.02.2022 | Комментарии (0)