Зі святом!!

«Я тебе кохаю...».   Різні віки, різні мови... все різне. Єдине — кохання.  Найкращими словами, що причаїлись у найпотаємніших глибинах сердець, передають закохані одне одному свої почуття, розповідають про радість і щастя, про тугу та біль. Саме кохання, любов — джерело творчого натхнення багатьох поколінь. До цієї одвічної теми завжди зверталися художники, скульптори, філософи, композитори, письменники, поети. І якби поставити собі за мету прочитати і передивитися все, що написано про це почуття, людині, без перебільшення, не вистачило б цілого життя.                  Тому, напередодні свята всіх закоханих Дня Валентина, бібліотекарі   Білозерської міської публічної бібліотеки спробували лише доторкнутися до вічної теми кохання і підготували книжковий вернісаж   «Поети про кохання».

Переглядів: 188 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1