Чорнобильська катастрофа - це екологічна трагедія світового масштабу  і про це повинні пам'ятати всі.  14 грудня  бібліотекар Демчук Л.М. та керівник гуртка сценічної майстерності  «Витівники» Білозерського ОКЦ Афонічева А.Л. провели інформаційну годину  «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС».  Вихованці  гуртка  прослухали розповідь про страшну катастрофу на Чорнобильській АЕС та її наслідки, а потім обговорили події того далекого дня. Дорослих приємно вразили  активне бажання дітей  взяти участь у бесіді та обізнаність, з якою вони висловлювалися на доволі складну для цього віку тему. Потім юним читачам запропонували перегляд  відео «Білозерчани - Герої ліквідатори» та прослухати вірші у виконанні  вихованців гуртка «Витівники» старшої групи. На завершення заходу  бібліотекар  провела огляд літератури «Їх подвиг Чорнобиль».

Просмотров: 197 | Добавил: admin | Дата: 18.12.2021 | Комментарии (0)