Права людини починаються з прав дитини. Це підтверджено в Конвенції про права дитини, що прийнята Генеральною Асамблеєю ООН в 1989 році і набула чинності в Україні з 27 вересня 1991 року.  З дитячих років діти потрапляють в різні ситуації, коли необхідно знати свої права та обов'язки. Буває так, що  вони   не знають , як захистити свої права, що для цього слід зробити, до кого звернутись по допомогу.                                                                                                      10 грудня, бібліотекарі Білозерської міської  публічної бібліотеки запросили вихованців  "Зразковий художній колектив  ансамбль танцю "УСМІШКА" на правову годину  «Знай свої права,  дитино».   Під час заходу  діти  опанували зміст поняття «право»,  дізналися про свої права та обов’язки, основні документи, які ці права регулюють, відповідали на запитання правової вікторини «Права казкових героїв», аналізували правові ситуації, практикувалися ... Читати далі »

Просмотров: 164 | Добавил: admin | Дата: 11.12.2021 | Комментарии (0)