Богдан Ступка.    Достатньо назвати його ім'я – й усі, навіть люди, далекі від мистецтва, знають про кого йдеться. Так було й за життя Майстра. Богдан Сильвестрович був людиною щасливою не від загальної популярності, а від того, що все життя займався улюбленою справою й отримав за це визнання і славу. В Україні та за її межами Богдан Ступка відомий за своїми ролями в кіно та театрі. За своє творче життя він зіграв у понад 100 фільмах та серіалах.        Богдан Ступка отримав два ордена «За заслуги» І і ІІ ступенів, два ордена Ярослава Мудрого IV і V ступенів, почесну відзнаку президента України, вручену йому Кучмою. В 2011-му, Богдана Ступку удостоїли звання Героя України, а лауреатом державної премії До ... Читати далі »

Просмотров: 159 | Добавил: admin | Дата: 26.08.2021 | Комментарии (0)

29 серпня указом Президента України визначено як День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.  Саме  29 серпня 2014 року розпочався вихід українських військових з оточення під Іловайськом на Донбасі.   Цей день увійшов до нашої історії як один з найчорніших, найстрашніших.    В Білозерській міській публічній бібліотеці  організовано  тематичну виставку «Життя на нулі» приурочену вшануванню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Просмотров: 151 | Добавил: admin | Дата: 26.08.2021 | Комментарии (0)

20 серпня до Білозерської  міської піблічної бібліотеки на патріотичну годину "Рідна країна моя - Україна" завітали наймолодші вихованці "Зразковий художній колектив  ансамбль танцю "УСМІШКА". Талановита  малеча  з великою зацікавленістю розглядали  яскраві книжечки та дуже уважно слухали  бібліотекаря  про найголовніше свято нашої країни - День Незалежності України, про визначних діячів, які прославили Україну.

Просмотров: 148 | Добавил: admin | Дата: 26.08.2021 | Комментарии (0)

25 лютого Україна відзначила 150 років від дня народження Лесі Українки, а 2021-ий оголошено її роком на державному рівні. Ювілейний рік Лесі Українки - це нагода привернути увагу до творчості письменниці й актиалізувати її спадок.  В рамка Року Лесі Українки  Білозерська міська публічна бібліотека презентує книжкову виставку «Леся Українка –поетична квітка України».

Просмотров: 156 | Добавил: admin | Дата: 26.08.2021 | Комментарии (0)