1 вересня – 80-ті роковини початку Другої світової війни.   1 вересня 1939 року фашистські війська вторглися в Польщу. Це і стало початком Другої світової війни, яка тривала аж до 2 вересня 1945 року. Жертвами наймасштабнішого військового конфлікту стали від 50 до 80 мільйонів людей, як військових, так і цивільних.  Міська бібліотека підготувала тематичну полицю «Так починалась війна»,  на якій представлені книги, тематика яких присвячена Другій світовій війні. На їх сторінках описуються не лише історичні факти, а й розповідається про подвиги наших дідів та прадідів, про кохання, дружбу, надію, горе, смерть, радість, показується, якою була ця війна та яку ціну за неї довелося заплатити.

Просмотров: 343 | Добавил: admin | Дата: 30.08.2019 | Комментарии (0)

В Україні день 1 вересня з давніх-давен - не просто початок осені. Для мільйонів школярів, студентів, їхніх батьків, а також для вчителів і викладачів це справжнє свято - День знань.   Багато відомих людей висловлювали свої думки щодо школи, і навіть присвячували шкільному життю свої твори. Міська бібліотека підготувала перегляд художньої літератури «І знову вересень ступає на поріг…»,  на  якому  зібрано  книжки  про школу, школярів, шкільне життя.

Просмотров: 344 | Добавил: admin | Дата: 30.08.2019 | Комментарии (0)

29 серпня у День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, за суверенітет і територіальну цілісність України, вихованці старшої групи колективу «Витівники» Білозерського ОКЦ в міський бібліотеці ознайомилися з літературою про трагічні події в Іловайську в 2014 році. Бібліотекар провела огляд художньої літератури «Іловайськ. Трагічна сторінка в історії України».

Просмотров: 273 | Добавил: admin | Дата: 30.08.2019 | Комментарии (0)