В 2019 році День шахтаря припадає на 25 серпня.   День шахтаря по праву є одним з головних свят нашого міста.   У ці дні ми віддаємо данину поваги нелегкої шахтарської праці, трудової доблесті шахтарських колективів. Завдяки їхній праці, мужності і професіоналізму в наші будинки приходить тепло і затишок. Шахтарі в нашому місті користується глибокою повагою, заслуженою вдячністю.   До свята, в Білозерській міській бібліотеці, організували фотовиставку «Шахтар –професія героїв».

Просмотров: 430 | Добавил: admin | Дата: 21.08.2019 | Комментарии (0)

23 серпня відомий український письменник Сергій Жадан відзначає свій 45-й день народження. Сергій Жадан відомий не лише як поет, прозаїк та музикант, але й як активний громадський діяч та волонтер.   Бібліотекарі міської бібліотеки зібрали на поличку ювіляра «Чорний романтик Сергій Жадан», найкращі твори письменника про кохання, життя та Україну, які точно не залишать нікого байдужим.

Просмотров: 365 | Добавил: admin | Дата: 21.08.2019 | Комментарии (1)

24 серпня в Україні відзначається щорічне державне свято - День Незалежності України.   Білозерська міська бібліотека представила відвідувачам бібліотеки   виставку-інсталяцію «Моя країна - Україна», на якій література присвячена історичним фактам створення незалежної України.

Просмотров: 418 | Добавил: admin | Дата: 21.08.2019 | Комментарии (0)

10 серпня 2014р. розпочалася одна з найчорніших сторінок в історії незалежної України – запеклі бої за Іловайськ або, як їх згодом охрестили, Іловайський котел. Українські військові зуміли вийти звідти лише 29 серпня.  До 5-ї річниці Іловайської трагедії, в бібліотеці підготували викладку літератури «Іловайськ – трагічна сторінка в історії України».  Це книги про мужність, неймовірний героїзм і людяність українських солдат і офіцерів, бійців добровольчих батальйонів, всіх тих, хто опинився в кінці серпня 2014 року в «Іловайському котлі».

Просмотров: 454 | Добавил: admin | Дата: 21.08.2019 | Комментарии (0)