Щедра  талантами українська земля подарувала людству не тільки чудових співаків, композиторів, письменників, відомих громадських діячів, талановитих учених, а й визначних педагогів. Серед видатних людей, народжених Україною, одне з найпочесніших місць посідає учений-педагог, письменник-  Василь Олександрович Сухомлинський.

До 100-річчя від дня народження видатного українського педагога-гуманіста, письменника В.О.Сухомлинського бібліотекарі міської бібліотеки підготували та провели 27 жовтня  літературну мандрівку «Подорож у країну Добра». На захід запросили вихованців дизайн-студії «Сувенір» Білозерського ОКЦ. Під час мандрівки діти ознайомилися з біографією та творами талановитого письменника, прослухали аудіоказки В.Сухомлинського, взяли активну участь у казкових вікторинах за творами ювіляра.

... Читати далі »

Просмотров: 364 | Добавил: admin | Дата: 27.10.2018 | Комментарии (0)

28 жовтня вся країна відзначає День визволення України від німецько-фашистських    загарбників. До цієї дати в читальній залі бібліотеки-філії№2 бібліотекарі створили       інформкуточок. Користувачі бібліотеки мають змогу познайомитися з книгами, альбомами, фотографіями, які відображають героїчні подвиги воїнів-визволителів України, про військові операції, результатом яких стало визволення України.

Просмотров: 342 | Добавил: admin | Дата: 27.10.2018 | Комментарии (0)