Ювіляри року

Щедра  талантами українська земля подарувала людству не тільки чудових співаків, композиторів, письменників, відомих громадських діячів, талановитих учених, а й визначних педагогів. Серед видатних людей, народжених Україною, одне з найпочесніших місць посідає учений-педагог, письменник-  Василь Олександрович Сухомлинський.

До 100-річчя від дня народження видатного українського педагога-гуманіста, письменника В.О.Сухомлинського бібліотекарі міської бібліотеки підготували та провели 27 жовтня  літературну мандрівку «Подорож у країну Добра». На захід запросили вихованців дизайн-студії «Сувенір» Білозерського ОКЦ. Під час мандрівки діти ознайомилися з біографією та творами талановитого письменника, прослухали аудіоказки В.Сухомлинського, взяли активну участь у казкових вікторинах за творами ювіляра.

Переглядів: 369 | Додав: admin | Теги: Білозерсський ОКЦ, ювіляри, дизайн-студияСувенір, Сухомлинський Василь Олександрович | Рейтинг: 5.0/1