День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді, на площі перед Київською Софією, відбулася подія: на волелюбному зібрані було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.

З того часу з року в рік люди святкують цю дату.

В нашій бібліотеці до цієї події було оформлено викладку інормації "Нас навіки поєднали". Виставка знаходиться у вільному доступі для користувачів бібліотеки, тому кожен бажаючий без перешкод зможе ознайомитись власно з іформацієї про цей день.

21 січня бібліотекар Корінецька Н.О. відвідала фестиваль «Україна різнобарвна» ЗОШ №15 м.Білозерського. На цьому фестивалі бібліотекар займала почесне місце журі фестивалю. Загалом свято пройшло радісно, весело, партіотично. Учасники фестивалю у повній мірі розкрили красу і різнобарв'я нашої країни.

... Читати далі »

Просмотров: 624 | Добавил: admin | Дата: 23.01.2017 | Комментарии (0)