11:11
День Соборості України

      День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді, на площі перед Київською Софією, відбулася подія: на волелюбному зібрані було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.

              З того часу з року в рік люди святкують цю дату. 

         В нашій бібліотеці до цієї події було оформлено викладку інормації "Нас навіки поєднали". Виставка знаходиться у вільному доступі для користувачів бібліотеки, тому кожен бажаючий без перешкод зможе ознайомитись власно з іформацієї про цей день.

    

         21 січня бібліотекар Корінецька Н.О. відвідала фестиваль «Україна різнобарвна» ЗОШ №15 м.Білозерського. На цьому фестивалі бібліотекар займала почесне місце журі фестивалю. Загалом свято пройшло радісно, весело, партіотично. Учасники фестивалю у повній мірі розкрили красу і різнобарв'я нашої країни.

         22 січня в Білозерському ОКЦ відбулася акція «В день злуки візьмемось за руки», в ході якого учасники акції відвідали бібліотеку та коло викладки інформації провели бесіду. 

Переглядів: 334 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: