Багато років бібліотека-філія № 2 співпрацює з Білозерським ЦДЮТ. 14 вересня 2014 року відбулося відкриття нового творчого навчального року «Радужное настроение». Завідуюча бібліотекою звітувала перед присутніми про спільну роботу гуртківців та бібліотеки за минулий навчальний рік, познайомила з планами на майбутнє, а потім презентувала фото-відео-звіт «Для милого друга не ищем досуга».

«Ким бути і з чого почати» - хто з молодих не замислюється над цим? Усі. Бо кожному рано чи пізно доводиться відповідати на запитання і робити вибір. Щасливий той, хто вже з першого класу зрозумів, що буде лікарем, дизайнером, фінансистом чи будівельником. Але для більшості учнів питання залишається актуальним до випускного класу. Здавна ми чуємо лозунг: «Всі професії хороші – вибирай на смак». Як же дізнатися, що молодій людині до смаку і як обрати ту професію, яка підхо ... Читати далі »

Просмотров: 701 | Добавил: admin | Дата: 07.10.2014 | Комментарии (0)