У їхніх серцях жила Україна

   Майдан жив своїм життям. Хтось вартував, хтось рубав дрова, жінки готували в величезних казанах смачну їжу, а симпатичні дівчата розносили чай. Щогодини, як було заведено на майдані, співали гімн і молилися. Ніхто не знав, що принесе завтрашній день. Завтра могло і не настати. Всі спішили жити сьогодні.

                 Кожен свідомий громадянин нашої країни пам'ятає ті дні, дні, які вирішували долю всієї української нації, дні Революції Гідності та Свободи.

                  Вона повинна була закінчитись зі сльозами радості та полегшення на очах, а закінчилась сльозами горя і скорботи, адже у дні Революції Гідності відбулися трагічні події на Майдані, які забрали життя ста українців, які стали назавжди героями, які стали навічно Небесною Сотнею.

                    21 листопада вся країна відзначатиме чергову річницю початку Революції Гідності та Свободи, а 18 лютого вшановуватиме пам'ять героїв Небесної Сотні. До цих знакових дат в читальній залі бібліотеки діє інформаційний куточок, з найбільш корисною та цікавою інформацією для користувачів бібліотеки.

 

Категорія: Виставки в бібліотеці | Додав: admin (20.11.2018)
Переглядів: 183 | Теги: 21 листопада, 18 лютого, Гідності, революція, Свободи | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: