Народні свята

    Наш український народ має багату і оригінальну культуру, надбану численними поколіннями. З давніх часів до нас ідуть життєва мудрість та настанови щодо способу життя. Вони закладені в українських звичаях, святах, обрядах, фольклорі. Це — світовідчуття та світосприймання нашого народу. Українські традиції пояснюють та обґрунтовують взаємини між людьми, між людьми і природою, духовну цінність кожної окремої людини, і народу взагалі.
       З циклу інформаційних викладок "Народні свята, обряди та традиції українського народу", що діє протягом року, ви дізнаєтесь про те як наші пращури відбирали найцінніші надбання, збагачуючи їх, і бережливо передавали з покоління до покоління. Як українці вміли відчувати природу, черпати здоров’я, силу й красу з її лона; що всі творчі сили людини були спрямовані на зміцнення сім’ї, свого роду.

              Отож, наша бібліотека не забуває свого прямого обов'язку і продовжує справу наших предків. На абонементі діє інформаційна викладка "А що третє свято - святе Водохреща", яка нагадує користувачам бібліотеки про традиції святкування великого світлого свята, про його історію, про його сьогодення.

Категорія: Виставки в бібліотеці | Додав: admin (16.01.2020)
Переглядів: 100 | Теги: цикл, лютий, абонемент, Водохреща, 2020, бібліотека | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: