Врожайний листопад

Розповідаємо коротенько про події, що сталися в нашій бібліотеці в листопаді цього року. Вважаємо, вам буде цікаво дізнатися, чим займалися бібліотекарі нашої бібліотеки, крім звичної повсякденної бібліотечної роботи.

5 листопада 2013 року бібліотекарі провели чергове засідання клубу «Книголюб» під назвою «Абетка українських прислів’їв». Зустріч була присвячена Дню української писемності та мови. Бібліотекарі розповіли дітям про український фольклор, про його значення в житті українського народу. Учні розповідали вірші відомих поетів про нашу рідну українську мову. Потім члени клубу грали в гру «Словесні розсипи». Кожній команді видали конверт, в якому були розрізані прислів’я -- і треба було скласти вірно прислів’я. Яка команда перша і вірно складе вислів – та і перемогла. Діти дуже швидко і вірно відгадували завдання, і журі було дуже тяжко визначити переможців – тому перемогла «дружба». 

        12 листопада з учнями 5 кл. ЗОШ № 18 провели бібліотечне лото «Основні елементи книги».

До 100-річчя від дня народження П. Воронька з учнями 2-го кл. ЗОШ № 18 20 листопада провели поетичний серпантин «Вірші читаємо, пам’ять розвиваємо». Філіппенко О.Б. розповіла присутнім про видатного  поета України Платона Воронько. Демчук Л.М. познайомила дітей з книгами поета-ювіляра, які є в міській бібліотеці. А кожен малюк намагався першим розповісти вірш, який він вивчив. Діти читали всім дуже відомі вірші: «Помагай», «Кіт в чоботях», «Липка», «Ніколи не хвались», «Чобітки», «Кучерявий баранець» та інші. А потім учні розділились на команди і зіграли в брейн-ринг за творами поета-ювіляра.

 

 

23 листопада для вихованців гуртка «Сувенір» Білозерського ЦДЮТ та їхніх батьків  провели Свято хліба «Хліб – усьому голова». На початку зустрічі гості познайомилися з виставкою хлібно-булочних виробів, з виставкою дитячих малюнків про хліб та з переглядом літератури «Його величність Хліб».

 

Ведучі познайомили присутніх з народними традиціями та звичаями України пов’язаними з хлібом, розповіли про тяжку працю хліборобів, згадали голодні роки 1932-1933рр. та роки війни. Діти разом з батьками відгадували кросворд -- головним словом якого було слово «хлібороб».  

При проведенні заходу використовували  проектор та мультимедійний екран. А присутнім продемонстрували презентації: «Хліб – усьому голова», «Солёное тесто», «Музеи хлеба».

 

       25 листопада вихованці гуртка «Затейники» Білозерського ЦДЮТ подорожували по незвичних театрах світу. Бібліотекарі підготували слайд-подорож «Необычные театры мира».

На початку зустрічі ведучі познайомили дітей з історією театру. Потім діти «відвідали» театри в різних куточках світу: Японія, Китай, Україна, Росія, В’єтнам, Австрія. Акторами в цих театрах були різні тварини, ляльки на воді, ляльки Образцова та інші. Гуртківці були глядачами театру на ходулях,  театру тіней, театру ляльок, театру звірів, театру кішок та інших. На закінчення зустрічі діти подивились уривки з вистав Театру Образцова, Театру на ходулях з Євпаторії, Вертеп, Театру звірів ім. Дурова та Київського театру ляльок для дітей.

 

До 150-річчя від дня народження О. Кобилянської  з учнями  10 кл. ЗОШ №18  провели  мультимедійну годину та огляд літератури  «Пишна троянда в саду української літератури». На заході бібліотекарі розповіли про невідомі сторінки життя письменниці, про тяжку долю жінки. 

До 175-річчя від дня народження I. Нечуй-Левицького спільно зі шкільним бібліотекарем ЗОШ №1 8 Філіппенко О.Б. підготували пам’ятку «Співець душі народної», в якій зібрали цікаві факти з життя письменника.


Категорія: Бібліотечне дозвілля | Додав: admin (12.12.2013)
Переглядів: 602 | Теги: ЦДЮТ, Листопад, Заходи, ЗОШ № 18, бібліотека | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: