Поезія - це музика душі

           21 березня весь світ відзначав Всесвітній день поезії.

     Поезія об'єднує країни, народи, культури і допомагає людям зрозуміти один одного. Протягом століть думки і почуття, зодягнені в поетичну форму, проникають в серця людей, нагадуючи, що ми все одна велика сім'я і що ми, такі різні, насправді дуже схожі один на одного.

      Не залишились осторонь і учасники літературної студії «Відродження», зібравшись 22 березня у тісному колі однодумців за чашкою ароматного чаю. А завдяки новим вікнам, що були встановлені в рамках енергоефективного проекту ТРЕНД і програми Соціальне партнерство ДТЕК за фінансової підтримки компанії ДТЕК - DTEK панувала насправді затишна атмосфера.

        Через ремонтні роботи в бібліотеці літератори тривалий час не мали змоги зустрічатись. Тож назбирався чималий творчий доробок. Крім нових поезій учасники студії поділились своїми досягненнями та перемогами:

  • Сергій Нікода був відзначений почесною грамотою Міжнародним Товариством Пушкіністів за вірш «Две радуги»в поетичному конкурсі «Пушкінська ліра»;
  • Анна Раленко та Оксана Бородіна стали лауреатами Покровського літфесту;
  • Побачили світ нові видання. Так, Вінок сонетів Сергія Нікоди було надруковано в Альманаху Міжрегіональної спілки письменників «Свой вариант». А Оксана Бородіна випустила власну збірку «Безнадежно рядом».

        Як завжди, не забули і про навчання. Адже відточувати вміння віршування потрібно завжди. Та вітали з днем народження Алю Василівну Мудрян, яка є душою літературної студії.

        Час промайнув непомітно. Відтак, будемо чекати нових зустрічей.

 

Більше фото дивись тут )))

 Джерело: http://Возрождение, поэзия, поезія, Літературна студія, дозвілля
Категорія: Бібліотечне дозвілля | Додав: Kirillova (23.03.2019)
Переглядів: 295 | Рейтинг: 4.2/4
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: