Осінь. Кава. Поезія...

     Осінь - позитивний настрій, але водночас легкий смуток. Навіть туга іноді. Наймальовничіші сни, найвідвертіші розмови, найлегші спогади. Дощі. Багато дощів, кращих в світі співрозмовників і приятелів. Тумани. В голові і на вулиці. І температура повітря що треба. Поспішає осінь, все нові і нові фарби знаходить вона для своєї картини. Сірими хмарами покриває небо. Змиває холодним дощем строкатий убір листя.

      У такі дні добре прогулюватись парком, відчуваючи прохолодне, прозоре повітря; задумливо розглядати свинцеве небо і ловити обличчям дощ; споглядати червоно-жовті кольори, відчувати приємний смуток. ... Або в душевній компанії огорнутися теплом і неповторним ароматом кави.

     Саме в такій атмосфері проходило відкриття творчого сезону 2017-2018 літературної студії «Відродження». Приємно було спостерігати, що учасники студії за чотири роки її існування перетворилися на справжню родину, де можна відверто спілкуватись, ділитися своїми радощами, перемогами, а іноді й своїм болем. А бібліотека стала для літераторів домівкою, осередком творчих ідей і натхнення, тим місцем, куди хочеться повертатись.

     Тож перше засідання в новому творчому сезоні було дуже цікавим. Воно сповнилося не лише ароматом і смаком чудової кави, а й кавово-осінніми історіями, таємничим ворожінням, піснями під гітару. Тетяна Рідель, Анна Раленко і Сергій Нікода поділились своїми новими віршами. А ще були найщиріші привітання з нагоди ювілею нашої колежанки Валентини Іванівни Цикалюк та учасниць «Покровського Літfestу» Алі Василівни Мудрян і Оксани Бородіної.

     Зустріч закінчилась, але залишились легкі і приємні спогади з присмаком кави.

P.S. А ще всі отримали домашнє завдання: скласти до наступної зустрічі сонет. Студія продовжує навчання :)

      

      

      

   

             

Категорія: Бібліотечне дозвілля | Додав: Kirillova (22.10.2017)
Переглядів: 383 | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: