Здоров’я – багатство народу

Сучасний світ відкриває перед нами великі можливості, ми поспішаємо жити не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя, лише здорова людина відчуває себе повноцінною особистістю, і лише здорова людина приносить користь суспільству. Здоров'я - одна з основних умов щастя людини.

З 15 по 19 квітня проходила акція «Всеукраїнський тиждень громадянського здоров`я». Метою акції було формування здорових звичок та відповідального ставлення до власного здоров`я. До акції долучилися і працівники бібліотеки-філії№2 та провели в 8кл. Білозерської ОШ І-ІІІ ст. №13 інтелектуально-розважальну гру «Здоров’я – найцінніший скарб».  Учасники змагань продемонстрували глибокі знання з основ здоров’я, влучно відповідали на питання, що стосувалися занять спортом та здорового способу життя. Усі присутні одержали від бібліотеки подарунки: друковану продукцію «Ваше здоровье – в ваших руках».

Переглядів: 403 | Додав: admin | Теги: акція, здоров'я, зош №13 | Рейтинг: 5.0/2