Є багато свят, які люблять зустрічати українці. Але одним з головних є весняне свято – Великдень. Це світле і добре свято несе з собою віру, надію і любов.   Про походження свята та народні традиції, особливості відзначення Великодня в Україні розповідають видання, які представлені на інформаційній викладці літератури «Звичай - скарб українського народу». Відвідувачі бібліотеки зможуть дізнатися, що покласти у великодній кошик, а господині віднайдуть смачні рецепти пасок та інших великодніх страв.

Просмотров: 314 | Добавил: admin | Дата: 25.04.2019 | Комментарии (0)

26 квітня 1986 року сталась страшна катастрофа в історії людства - вибух реактора на Чорнобильській атомній електростанції. Долі багатьох людей змінилися назавжди, а наслідки трагедії сотні літ відчуватимуть на собі майбутні покоління.                                                                                              Щоб згадати трагедію віку –вибух на ЧАЕС, в бібліотеці-філії№2 підготували книжково-ілюстративну виставку «Гірчить Чорнобиль крізь роки». Відвідувачі мають змогу переглянути світлини з місця події та познайомитися з документальними і художніми творами про Чорнобиль.

Просмотров: 328 | Добавил: admin | Дата: 25.04.2019 | Комментарии (0)