Всесвітній день дитини

Щорічно, 20 листопада, відзначається Всесвітній день дитини (Universalchildren's Day).  Діти часто задають питання: Чи всі ми рівні? Чи хочу я жити на самоті? Чи всі зобов'язані працювати? Чи зобов'язані ми завжди поважати інших? Чи потрібні правитель і закони? А чи завжди слід погоджуватися з іншими?  І чи варто зрікатися правди, щоб уникнути конфлікту? Кожна дитина має право на щасливе дитинство, сімейний затишок, гарну освіту, повноцінний відпочинок, якісну охорону здоров’я та медичну допомогу, на захист від байдужості та жорстокого поводження. Для  того щоб діти виросли щасливими, успішними, знайшли своє місце в житті, не можна просто заштовхувати в них знання. Потрібно вчити їх розвивати своє мислення – аналітичне, критичне, практичне, творче.  І цього вчать книжки. З нагоди свята  Білозерська міська публічна бібліотека  підготувала  тематичну полицю  «Щаслива дитина -  щаслива Україна».  На виставці представлені    видання з фонду бібліотеки.

Переглядів: 103 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1