Символ пам’яті

8 та 9 травня святкуються грандіозні та величні свята – День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.   Відзначення 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні проходить під гаслом «1939–1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!». Символами цього дня стали неперевершено красиві та водночас прості квіти – маки.

4 травня в бібліотеці-філії№2 проведено майстер-клас «Маки Пам’яті»Лєпілєна Л.Ч. (керівник дизайн-студії «Сувенір» Білозерський ОКЦ) докладно розповіла присутнім про тонкощі виготовлення макової квітки з штучних матеріалів.

Створюючи свою квітку, кожен учасник майстер-класу уважно слухав розповідь про ідею запровадження цього символу в Україні, адже у нас здавна кажуть: маки цвітуть там, де була пролита кров. Наприкінці майстер-класу діти охоче роздали виготовлені червоні символи читачам книгозбірні та бібліотекарям.

Переглядів: 526 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1