У третю неділю травня в Україні відзначають День пам’яті жертв політичних репресій. Мільйони людей рішеннями сталінської влади було безпідставно оголошено «ворогами народу», страчено фактично без суду і слідства, приречено на муки та голодну смерть у таборах чи на засланні. Репресій зазнали, як правило, найбільш обдаровані, працьовиті і соціально активні громадяни.

До цієї сумної дати бібліотекарі підготували тематичну полицю «День пам’яті жертв політичних репресій». На ній представлені архівні документи, документи із судово-слідчих справ, статті істориків-науковців, спогади реабілітованих та художні твори присвячені цій трагічній темі.

Наш обов’язок – пам’ятати, передавати нащадкам правду про минуле.

Просмотров: 387 | Добавил: admin | Дата: 18.05.2019 | Комментарии (0)

Україна – це невід’ємна частина Європи. І саме для того, щоб нагадати всім нам про важливість єднання та порозуміння, кожної третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи.    З метою інформування жителів нашої громади з питань європейської інтеграції, виховання патріотизму бібліотекарі створили інформвітрину «День Європи в Україні».

Просмотров: 448 | Добавил: admin | Дата: 18.05.2019 | Комментарии (0)

16 травня Україна святкувала День вишиванки. Ініціатором створення свята, присвяченого українському традиційному вбранню, стала письменниця, поет, журналістка та громадський діяч – Леся Воронько, яка запропонувала відзначати День української вишиваної сорочки. Отже, тепер кожен третій четвер травня, ми вдягаємо це чудове вбрання.

З нагоди Всеукраїнського Дня вишиванки бібліотечні працівники бібліотеки-філії№2 провели акцію «Одягнімо вишиту сорочку».

Вишиванка – це не просто одяг, це оберіг нації. І ми вбираємось в вишиванки не тільки для краси а ще й для того, щоб зберегти наш рід. А головне, показати всьому світу, що є така країна – Україна, яка має свою національну культуру, звичаї, традиції, історію.

Просмотров: 507 | Добавил: admin | Дата: 18.05.2019 | Комментарии (0)