Рік Японії в Україні

В цьому році виповнюється 25 років з часу встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною. З метою активізації  двостороннього співробітництва, зміцнення зв'язків між Україною та Японією, популяризації та вивчення історії, культури, традицій народу Японії     - 2017 рік проголошено Роком Японії в Україні.

В рамках року Японії в Україні, 4 квітня, бібліотекарі запросили вихованців вокального гуртка "Мрія" Білозерського ОКЦ на  відеоподорож "Країна Висхідного Сонця", де йшла мова про нацональні  риси характеру, символи Японії, національний одяг, взуття, національну зачіску, бойові мистецтва, ікебану, чайну церемонію та багато іншого. Перед дітьми розкрився неповторний світ  загадкової країни.

Переглядів: 534 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0