Проект «Мережа інклюзивно-мистецьких просторів в бібліотеках міста Добропілля»

В рамках проекту «Мережа інклюзивно-мистецьких просторів в бібліотеках міста Добропілля» 23 жовтня в бібліотеці-філії №2 відбувся майстер-клас з нетрадиційного малювання «Відбитки листям на папері»: «Осінній букет».

Спосіб отримання зображення: дитина покриває натуральний листок дерева фарбами різних кольорів, потім прикладає його забарвленою стороною до паперу для отримання відбитка. Кожен раз береться новий листок.

На початку заняття Лєпілєна Л.Ч.- керівник дизайн-студії «Сувенір» Білозерського ОКЦ- провела пізнавальну п'ятихвилинку про пору осінь, про прикмети осені, а під час перерви провела пальчикову гімнастику.

На майстер-класі панувала атмосфера невимушеності, відкритості, доброзичливості. Таке нетрадиційне малювання привернуло увагу і дорослих, які з великим задоволенням створювали незвичні, осінні картини.

Результатом образотворчої діяльності є індивідуальна і неповторна робота кожної дитини.

Переглядів: 374 | Додав: admin | Теги: ОКЦ, мастер-клас, проект | Рейтинг: 5.0/1