Проект «Мережа інклюзивно-мистецьких просторів в бібліотеках міста Добропілля»

Добропільська міська ЦБС перемогла в конкурсі проектів від Українського культурного фонду. Проект «Мережа інклюзивно-мистецьких просторів в бібліотеках міста Добропілля» передбачає створення на базі Добропільської міської центральної бібліотечної системи мережі інклюзивно-мистецьких просторів для спілкування, творчої самореалізації та психологічної підтримки людей з інвалідністю, а також задля налагодження діалогу між людьми з інвалідністю і людьми без інвалідності шляхом проведення майстер-класів з живопису, витинання, аплікації та інших видів декоративного мистецтва.

17 жовтня в рамках проекту в бібліотеці-філії №2 відбувся майстер-клас з плямографії «На що схожа пляма?» Майстер-клас для вихованців Білозерського ОКЦ провела Лєпілєна Л.Ч. (керівник дизайн-студії «Сувенір» Білозерського ОКЦ).    Майстер-класи з використанням техніки плямографія розвивають уяву дітей, формується вміння вільно фантазувати, розвивається дрібна моторика рук, смак, акуратність в роботі, а також працює зорова пам’ять.

Переглядів: 423 | Додав: admin | Рейтинг: 1.0/1