Правова освіта

В сучасних умовах, коли країна живе і розвивається, проводяться реформи в усіх напрямках суспільного життя, важливим є піднесення на належний рівень правосвідомості і правової культури населення. Адже  дуже часто життя показує, що   громада добре знає свої обов'язки, але погано  орієнтується в своїх правах. Тому часто люди потрапляють у непередбачені ситуації.  І мета бібліотеки: ознайомити, навчити громадян орієнтуватися в безлічі  законів та правовому середовищі нашої країни.

З метою поширення знань про права і свободи людини і громадянини працівники бібліотеки оформили Нормативно-правовий  куточок. До послуг користувачів - офіційні, наукові, довідкові, науково-популярні видання.

Переглядів: 454 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1