«Народні свята, обряди та традиції українського народу»

У різних народів своя спадщина та звичаї. Звичаї — це обличчя народу, неписані правила, яких люди дотримуються та шанують у своїх повсякденних домашніх турботах і громадській діяльності.                                                                                                                     Україна багата традиціями. Її обряди й звичаї ввібрали в себе традиції та вірування християнства та язичництва, культуру різних народів і племен, що населяли територію України в різні часи.                         Кожен звичай — це певний ритуал. Звичаї охоплюють все життя людини, всі сфери трудової та сільськогосподарської діяльності: проводи зими, заклик весни, обжинки та інші.                                      Звичаї — скарб українського народу та культури. Це наша генетична пам’ять, яку ми мусимо зберегти та передати своїм нащадкам, щоб не перервався зв’язок поколінь.  Саме з такою метою в бібліотеці-філії№2 організована інформаційна викладка «Радісних Різдвяних свят» (з циклу «Народні свята, обряди та традиції українського народу»).   З представленого матеріалу читачі мають змогу дізнатися, як готуватися до Свят-вечора; традиції святкування Різдва, прикмети та повір’я, які шанують українці; про тонкощі приготування цариці різдвяного столу – куті.

Колектив бібліотеки вітає своїх   користувачів з Різдвом Христовим! Бажає всім міцного здоров’я, радості, щастя, миру, добра, благополуччя та достатку.

Завітайте до нас і створіть собі святковий настрій!

Переглядів: 437 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/2
1 Тетяна Владиславівна Лягуша
Дякую за привітання, корисну та цікаву інформацію