12:01
Міжнародний день рідної мови.

100  21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови.Мова – духовне багатство народу. Ми часто чуємо ці слова, але не завжди задумуємось над їхньою глибиною. Адже мова – це історія життя наших далеких предків, це наш родовід, це колискова, яку співала нам у дитинстві матуся. Нині українська мова – одна з найбагатших мов світу. Наша мова, мов неповторний самоцвіт, виграє барвами веселки, має своє звучання, свою вагомість, свою красу. Для цього добре потрудились Г.С. Сковорода, І.П. Котляревський, Т.Г. Шевченко, Марко Вовчок, Леся Українка, Панас Мирний, І. Франко та багато інших. Кожен з них вніс у розвиток мови часточку досвіду свого, часточку душі. Продовжили ці традиції: О. Гончар, Л. Костенко, Д. Павличко, В. Симоненко, І. Драч… Отже, нам є чим пишатися, що шанувати, кого наслідувати.

        Працівники бібліотеки-філії№2 зібрали на тематичну виставку «Сучасна Українська Книга» книги українських письменників, які варто читати.

Шановні читачі!

Розвиваймо українську літературу разом!

Віримо у майбутнє мови нашої, у світлу долю народу, бо мова – це найвищий дар людини й народу. Любімо рідну мову, бережімо і плекаймо її.

 

Переглядів: 219 | Додав: admin | Теги: виставка, день мови, українська книга, сучасні письменники | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: