Крим у художній літературі

26 лютого в Україні встановлено Днем спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. У цей день у 2014 році перед будівлею Верховної Ради Криму відбувся мітинг на підтримку територіальної цілісності України.                                                                               Крим — це особливий край, омитий морем та зігрітий сонцем, і здається, що навіть вітер, який не знає кордонів, тут віє по-іншому. Це земля кримськотатарського народу, який, попри всі історичні та політичні реалії, намагається зберегти свою мову, культуру, релігію, творити свою літературу.

До цієї дати Білозерська міська публічна бібліотека підготувала тематичний перегляд літератури «Крим у художній літературі».  Це твори про Крим, як класиків української, кримськотатарської літератур так і наших сучасників. Автори оспівують красу й природу Криму,  знайомлять з історією, географією та культурою Криму.

Переглядів: 75 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1