14:15
Конституція - оберіг нашої держави

              Усе в Всесвіті, у природі, в окремій державі підкоряється певним законам та існує за своїми правилами. Є закони Божі, закони природи і закони держави.

            Головним законом нашої країни є Конституція, яку прийняла Верховна Рада України 28 червня 1996 року, тобто 20 років тому.

                До цієї дати 24 червня в нашій бібліотеці відбувся ігровий колаж "Хай в серці кожної дитини живе любов до України!", який відвідали вихованці пришкільного табору ЗОШ №13. Допомагала у підготовці та проведенні заходу культорганізатор Білозерського ОКЦ Афонічева А.Л.

Присутні діти мали змогу розгляути Конституцію з різних сторін свого життя та життя суспільства. Вони прослухали інформацію про ставлення та головні розділи Конституції, а потім змогли у мультфільмах та казках знайти закони, права та обов'язки громадян нашої країни.

            Також не забули і про державу вцілому. Згадали її символи, прикмети, пісні.

                        Загалом, захід пройшов позитивно, легко та цікаво.

                     Головне, щобприсутні діти зрозуміли, що Конституція України - це не лише Закон законів. Це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. 

Переглядів: 236 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: