Ювіляри року

27  серпня  2021р.  виповнюється 165 років від дня народження  Івана Франка – великого українського письменника.           Іван Якович Франко (27.08.1856—28.05.1916) — поет, прозаїк і драматург; перекладач і літературний критик, історик і теоретик літератури, театру, мистецтва; публіцист, філософ, фольклорист, мовознавець, етнограф та економіст. Дійсний член Наукового Товариства імені Шевченка, член багатьох наукових товариств слов'янських народів. Автор майже шести тисяч  літературних, публіцистичних і наукових творів; вільно писав українською, польською, німецькою та російською мовами, робив переклади з 14 мов. Сучасники називали його «академією в одній особі».

До 165-тої річниці  від дня народження  Івана Франка  Білозерська міська публічна бібліотека   підготувала  книжкову виставку «Я син народу, що вгору йде…»,  яка презентує творчий доробок Івана Яковича: прозові твори різних жанрів,  поезії,  публіцистику, переклади, а також літературу про нього.  Знайомлячись із виданнями, що розкривають маловідомі факти з життя і творчості Івана Франка, читач відкриє для себе нові грані його таланту, безцінне значення неперевершеного спадку Великого Каменяра в історії національної й світової культури.

Переглядів: 175 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0