Екскурсія до бібліотеки

Безмежна сила книги. Без неї людина сліпа, адже з дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує, вона розповідає нам про історію рідного краю, звичаї, традиції… Книга – мудрий друг і порадник, вона, не вміючи говорити, розповідає нам про пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ.

26 вересня в бібліотеці-філії№2 пройшли екскурсії для вихованців ДНЗ № 19 «Сонечко» під назвою «Подорож до Палацу Чарівних казок».   Маленькі читачі вперше завітали в чарівну оселю дитячої книги. Бібліотекар Демчук Л.М. провела для дошкільнят цікаву екскурсію поличками бібліотечних надбань, ознайомила дітей з книжковим фондом бібліотеки, з правилами користування книгою та бібліотекою. Доповненням до екскурсій були відео вікторини, загадки, мультфільми та цікаві презентації.

Переглядів: 404 | Додав: admin | Теги: дошкільнята, екскурсії, д/с Сонечко | Рейтинг: 3.0/2