З нагоди відзначення  22 вересня Дня партизанської слави  - бібліотека-філія №2  підготувала інформаційну викладку художньої літератури про   партизанський  рух  в Україні в роки  війни.

Просмотров: 426 | Добавил: admin | Дата: 21.09.2018 | Комментарии (0)

28 вересня 2018 року виповнюється 100 років від дня народження видатного українського педагога, письменника, публіциста, громадського діяча, вченого - Василя Олександровича Сухомлинського.

До цієї дати на абонементі підготовлена виставка-персоналія «Серце віддаю дітям», на якій представлені матеріали про життя та діяльність педагога, письменника. Користувачі бібліотеки мають змогу почитати твори В. О. Сухомлинського, які розкривають красу навколишнього світу й рідного слова, навчають людяності й мудрості.

Біля  виставки бібліотекарі проводять  інформаційні бесіди та огляди літератури.

... Читати далі »

Просмотров: 432 | Добавил: admin | Дата: 21.09.2018 | Комментарии (0)