День захисників і захисниць України

1 жовтня – День захисників і захисниць України.  Впродовж останніх буремних подій ми є свідками справжнього героїзму та сили духу захисників і захисниць України. Саме цим людям ми вдячні за те, що маємо можливість жити, любити та вірити у перемогу нашої країни. Глибока вдячність за мужність, звитягу та героїзм в ім’я миру і майбутнього наступних поколінь.      Матеріали книжкової виставки «Сміливі. Відважні. Нескорені.»  познайомлять з долями свідомих людей, які вболівали і вболівають за рідну країну, які своєю професійною діяльністю, сумлінною працею, волонтерською роботою забезпечують Україні захист.  На виставці представлено документи з фонду  бібліотеки. Охочих ознайомитися з літературою запрошуємо до Білозерської міської публічної  бібліотеки.

Переглядів: 60 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1