День вишиванки

16 травня Україна святкувала День вишиванки. Ініціатором створення свята, присвяченого українському традиційному вбранню, стала письменниця, поет, журналістка та громадський діяч – Леся Воронько, яка запропонувала відзначати День української вишиваної сорочки. Отже, тепер кожен третій четвер травня, ми вдягаємо це чудове вбрання.

З нагоди Всеукраїнського Дня вишиванки бібліотечні працівники бібліотеки-філії№2 провели акцію «Одягнімо вишиту сорочку».

Вишиванка – це не просто одяг, це оберіг нації. І ми вбираємось в вишиванки не тільки для краси а ще й для того, щоб зберегти наш рід. А головне, показати всьому світу, що є така країна – Україна, яка має свою національну культуру, звичаї, традиції, історію.

Переглядів: 511 | Додав: admin | Теги: вишиванка, акція, оберіг | Рейтинг: 5.0/2