День української писемності та мови

Найбільше і найдорожче добро кожного народу — це його мова. 27 жовтня в Україні відзначається День української писемності та мови. Наразі питання про збереження нашої мови, її культурної спадщини стоїть досить гостро, бо поки живе мова — житиме й народ. Поволі згадуються слова Ліни Костенко: «Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову. Ми повинні бути свідомі того, що мовна проблема для нас актуальна і на початку XXI століття, і якщо ми не схаменомося, то матимемо дуже невтішну перспективу». Попри увесь не простий шлях, з кожним роком українська мова розквітає.   Мова є скарбницею народу, вона утворює невидимий зв’язок між поколіннями. Вона є, була і буде для українців символом свободи.  Із нагоди святкування Дня української писемності та мови Білозерська міська публічна бібліотека підготувала перегляд літератури «Є мова – є Україна».                                       Друзі, говоримо українською, зберігаймо наші традиції, щоб передати все це наступним поколінням.

Переглядів: 49 | Додав: korineckayan | Рейтинг: 5.0/1