Щороку 15 квітня відзначають одразу два свята – Всесвітній день мистецтва та Міжнародний день культури.  Культура  і мистецтво – найбільші скарби кожної держави, які вирізняють її народ з-поміж інших. Дату для святкування Всесвітнього дня мистецтва обрали невипадково: саме 15 квітня народився відомий італійський художник і винахідник Леонардо да Вінчі. А свято Міжнародного дня культури завдячує своїм існуванням міжнародному договору «Про охорону художніх та наукових установ та історичних пам’яток», ухваленому у 1935 році. Цей договір також відомий як Пакт Рериха.                                                                                   Щиро вітаємо всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати неоціненні духовні скарби українського народу. Бажаємо  всім працівникам  культури теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, добробуту, творчого ентузіазму, незгасного прагнення радувати та дивувати людей. Нехай втілюються у життя ваші мрії і сподівання, тішить людей ваше мистецтво, а гармонія і краса, яку ви творите, наповнюють наші серця в ім’я миру, злагоди і любові.

Просмотров: 5 | Добавил: korineckayan | Дата: 15.04.2024 | Комментарии (0)